PRŮMYSLOVÉ PODLAHY

Průmyslové podlahy jsou vhodné především tam, kde je potřeba vysoká mechanická a chemická odolnost. Vhodné jsou také v místech kde je potřeba dokonalé vyčištění podlahy. Proto průmyslové podlahy nalézají využití nejen v průmyslových sektorech, ale také ve veřejných budovách. Často je můžete najít v nemocnicích, kancelářích, pohostinských zařízeních, obchodních centrech nebo skladovacích prostorech. Průmyslové podlahy tedy najdou své uplatnění především v budovách, kde je na podlahu kladena vyšší zátěž. Podlahy jsou velmi odolné, oděru vzdorné a protiskluzové. Podlahy nejčastěji používáme se vsypy křemičitých písků o tloušťce 1 – 3 mm.

Tyto podlahy mají velice dobré fyzikálně-mechanické vlastnosti a chemickou odolnost. Výsledný povrch zamezuje pronikání solí, olejů a dalších nečistot do podkladového betonu, čímž zvyšuje jeho odolnost a životnost. Jejich další výhodou je i estetická hodnota, kdy je k dispozici různá barevná škála dle vzorníku RAL.

Průmyslových podlah je několik druhů a každá má své vlastnosti. Jejich vlastnosti se liší nejen možnou zátěží, ale i vzhledem, leskem a omyvatelností. Rádi Vám s výběrem vhodné průmyslové podlahy přímo pro Vás pomůžeme.

POPTÁVKY / NEZÁVAZNÉ KALKULACE

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.