Vinyl, PVC, plovoucí podlahy, koberce

Vinylové podlahy
jsou výjimečné svou odolností a životností. Mezi další výhody vinylové podlahy patří snadná údržba a nízká úroveň hluku.Oblíbenost si vinylové podlahy získaly i díky tomu, že skvěle imitují jak dřevo, tak kámen nebo dlažbu. Pořídit si ji můžete samozřejmě jak do komerčního objektu, tak přímo k vám domů. Kromě toho podlaha odolává vlhkosti a je vhodná i pro pro instalaci účinného podlahového vytápění. Pokládka je oproti PVC krytinám v rolích efektivnější [méně odpadu], je možné kombinovat několik dekorů. Také po poškození je možná výměna pouze jednoho dílu, ne krytiny v celé místnosti. Klasický vinylový dílec je krytina, která je přibližně 2 mm silná a lepí se k podkladu (například k betonu) profesionálními podlahářskými lepidly. 

PVC podalhy
se vyrábějí v dekorech imitujících dřevo, prolovucí podlahy, dalaždice nebo kámen. PVC (polyvinylchlorid) je nejprodávanější elastickou podlahovou krytinou. Má to své důvody, snadno se pokládá a nevyžaduje žádnou komplikovanou péči. Kromě toho je dostupná v mnoha různých barvách a vzorech, díky tomu vytváří pro každou bytovou lokaci vhodný design.
zaměření, konzultace, odborné poradenstvi a kvaliltní realizace

Laminátové plovoucí podlahy
jsou moderní, snadno udržovatelné, v mnoha dezénech dřeva i v pastelových barvách, ale především rozebíratelné, spojované nasucho zámky vyfrézovanými do hran lamel. Díky moderním zámkovým systémům je možné podlahu položit snadneji.Nejvýznamnější výhodou plovoucí podlahy je její akustická izolace, která zabraňuje přenosu hluku z místnosti do ostatních částí domu. Mezi další výhody plovoucích podlah patří zejména rychlost montáže a čistota při pokládce.

Koberec
má skvělé izolační vlastnosti a navíc jako jediný dokáže zahřát. Pro správný výběr koberce je důležité vědět, co od koberce očekáváme a do jaké místnosti je určený. V současné době je na trhu velké množství koberců. Nabízíme koberce bytové v rolich, objektové, hotelové, zatěžové v rolích i čtvercích.