LITÉ POLYURETANOVÉ PODLAHY MASTERTOP

Polyuretanové podlahy se používají v především v mnoha průmyslových oblastech už více než 60 let. A vynikají především tím, že mají velmi vysokou odolnost. Polyuretanové podlahy mají skvělou schopnost se přizpůsobit individuálním požadavkům klienta. Vlastnosti, které lze přizpůsobit je vytvrzování, pružnost a jejich odolnost. Přesně dle potřeb klienta a daného prostoru, do kterého má tato podlaha přijít. Jejich užitné vlastnosti jdou ruku v ruce s estetickými, a to díky široké paletě dostupných odstínů dle vzorníku RAL. Díky jak jejich praktickým a estetickým vlastnostem jsou velmi odolné lze použít polyuretanová podlaha takřka všude.

Využíváme polyuretanové systémy Mastertop 1300 vyrobených společností BASF, který disponuje pestrou paletou podlahových systémů z polyuretanových pryskyřic. Tyto systémy nabízí tři systémy, které mají různou. Mezi vlastnosti, které lze upravit dle individuálních potřeb klienta je pružnost a kročejovou neprůzvučnost. Pružnost podlahové krytiny znamená, že kročejový hluk je efektivně tlumen a absorbován. Brání tedy nadměrné hlučnosti a omezuje nárazy do kloubů a snižuje únavu. Pomocí více druhů penetrací je možné docílit dokonalého zakotvení podlahoviny s celou řadou různých podkladů.

Našim klientům můžeme poskytnou materiál v pestré barevné škále. V souladu s požadavky a přání zákazníků.

POPTÁVKY / NEZÁVAZNÉ KALKULACE

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.