LITÉ EPOXIDOVÉ PODLAHY

Epoxidové podlahy vynikají tím, že mají velmi vysokou odolnost. Díky tomu, že tyto podlahy nemají spáry a jsou velmi odolné je můžeme skutečně považovat za univerzální. Jsou vhodné k použití ve všech prostorech po splnění drobných podmínek. Jejich užitné vlastnosti jdou ruku v ruce s estetickými. Jejich povrh je možné vytvořit lesklý nebo matný. A proto jsou ideálním povrchem pro průmyslové provozy, ale i do interiérů domácností. Protože splňuje všechny parametry, které musí mít povrch jak v průmyslovém provozu, ale i v domácnosti.  Obzvláště vhodné jsou do koupelen a kuchyní, kde naplno využijete výhody povrchu beze spár.

Materiál epoxidových podlah je hygienicky nezávadný, odolný zvýšenému mechanickému zatížení. Odolává i chemikáliím a ropným látkám. Mezi další výhody patří i vysoká odolnost proti mechanickému poškození. Jejich vysoká tvrdost zajistí dlouholetou trvanlivost. Díky téměř nulové poréznosti povrchu se navíc velmi dobře čistí a udržují.

Samotná epoxidová podlaha se aplikuje v tloušťce cca 3 mm. Mezi další výhody patří, že starší epoxidové podlahy lze přebrousit a aplikovat další vrstvu. Nemusíte tedy investovat do celkové rekonstrukce podlah. Epoxidové podlahy mají velmi dobrou tepelnou vodivost. Lze je samozřejmě kombinovat s podlahovým vytápěním.

Tyto podlahy jsou vysoce dekorativní. A to díky široké paletě dostupných odstínů dle vzorníku RAL. Samotný výběr barvy a jejich kombinace, míchání odstínů, abstraktní tvary a obrazce, lesklý či matný, grafika či logo firmy…to vše je jen na vás.

POPTÁVKY / NEZÁVAZNÉ KALKULACE

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.