KAMENNÝ KOBEREC

Kamenný koberec je možné použít v exteriéru i interiéru. Kamenný koberec PIEDRA je praktická litá podlaha ze směsi jemných přírodních oblázků a speciálního pojiva. Která je velmi odolná vůči vnějším vlivům a má velmi snadnou údržbu. Kamenný koberec zůstane krásný a bezchybný o mnoho let déle než jiné povrchy. Velkou výhodou je speciální pojivo, které je několika násobně pevnější než beton. Proto je povrch velice pevný a odolný extrémnímu zatížení i při nižší tloušťce povrchu. Díky široké škále barev a velikostí přírodních oblázků se aplikace hodí jak k novým moderním luxusním stavbám, tak i k starším objektům při renovaci.

Další nespornou výhodou je, že povrch je bezespárový a je jednoduše vytvarován na rozměr konkrétní plochy. Lze tedy umístit i do atypických rozměrů a tvarů. Jeho pokládka je velmi rychlá, protože je možné ho umístit na jakýkoliv i nerovný povrh. Podlaha také velmi rychle tvrdne. Kamenný koberec PIEDRA je originálním certifikovaným zdravotně nezávadným produktem. Pohled a chůze po kamenném koberci Vás nadchne.

POPTÁVKY / NEZÁVAZNÉ KALKULACE

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.